Hakkımızda

 

De-sign Ofis

Hakkımızda

 

25 yıllık inşaat sektöründe faaliyet gösteren firmamız De-sign Bodrum yeni yapılanma ile De-sign Solar departmanını açmıştır. De-sign solar kuruluş amacı çevreye duyarlı olarak duruş sergilemek ve küresel ısınmaya sebebiyet veren karbon salınımı değerlerini düşürmek için kendine düşen payı yerine getirmektir. 

De-sign Solar temel olarak bir mühendislik firmasıdır. Bu nedenle öncelikle verim ve minimum maliyet ile maksimum faydayı sağlayacak çözümleri üretmeyi amaçlamaktadır. Bu amaç doğrultusunda kurduğu eğitimli kadrosu ile sizlere hizmet etmekten mutluluk duymaktadır.

Son Haberler

Rus Fosil Yakıt Devi Güneşe Yatırım Yapacak

Geçtiğimiz Mayıs ayında yaptığı açıklama ile şaşırtan Saudi Aramco'nun ardından bir şaşırtıcı haber de Rus petrol ve doğalgaz ihracatında dev isimlerden biri olan Viktor Vekselberg'den geldi.

Devamını oku...

California Eyaleti Rekor Kırdı

GTM Research ve SEIA'nın yaptığı araştırmaya göre ABD'nin California Eyaleti tek başına gerçekleştirdiği güneş yatırımları ile İngiltere, Belçika, İspanya, Hollanda ve Avustralya'yı geride bıraktı.

Devamını oku...

Artık Sır Değil

Çatı için Solar Panel 

 Evinize kuracağımız bir güneş enerjisi sistemi ile dilediğiniz miktarda elektrik enerjisi sağlayabilirsiniz. 

Daha Fazlası...

 

Bize Ulaşın

Home
De-sign Solar
Kopuz Cad. No:53/A
48420 ORTAKENT/BODRUM
Phone
+90 (252) 358 65 05 / 56 02
Email
Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
Facebook Twitter Linked GPlus