Çözüm Ortaklarımız

 

 

Misyon Vizyon

Misyon Vizyon

MİSYONUMUZ

 

Güneş Enerjisi sektöründe, bizden önce yola çıkan diğer güneş enerjisi üreticilerinin sektöre katkılarını inkar etmemekle birlikte bugünün teknolojilerini ve çağın gerekliliklerini göz önünde bulundurarak geliştirilmiş güneş enerjisi üretmekteyiz. Dünyada ki yenilenebilir, temiz enerji kaynaklarından en verimli şekilde faydalanan ve her tüketici için günlük 1,5 lt fosil yakıt tüketimini engelleyen güneş enerjisi ile su ısıtma sistemleri üreterek doğaya ve insanlığa faydalı bir kuruluş olmak.

 

Yüksek hizmet ve ürün kalitesiyle güçlü bir marka imajına sahip; yaşadığımız dünyaya, topluma, çalışanlarına ve doğaya karşı sorumluluklarını yerine getiren; saygın; birçok konuda öncü; itibarlı; insanlığın refahına, gelişimine ve geleceğine evrensel ölçülerde katkıda bulunabilen, kurumsal, sonsuz ömürlü bir kuruluş olmak.

 

Kalitede Mükemmeliyetçilik anlayışına sahip; tamamen müşteri odaklı; değişime açık; araştırmacı ve yenilikçi; güvenilir; her konuda öncü ve örnek; satış sonrası hizmetleri ile fark yaratan; sürekli iyileştirme ve geliştirme faaliyetleri ile sağlam ve dinamik bir büyüme çizgisi çizen; tüm tedarikçi, müşteri, çözüm ortakları ve en önemlisi de çalışanları ile tam bir bütünlük içerisinde ve ekip ruhu ile faaliyetlerini sürdüren; sunduğu ürün ve hizmetlerin kalitelerinin uluslararası standartlarda olmasını kendisine felsefe edinmiş; pazarın tüm dünya olduğunun bilincinde; yetenekli, eğitimli, bilgili ve yüksek motivasyona sahip çalışanları ile fark yaratan bir “MARKA” olmak.

 

VİZYONUMUZ

 

Güneş Enerjisi ile elektrik üretimi teknolojilerinde mükemmelliyetçilik.

Güneş Enerjisi ile ilgili tüketici-kullanıcı beklentilerini karşılamak.

Güneş Enerjisinde kısa sürede yüksek verimlilik.

Güneş Enerjisinde kullanılan malzeme kalitesi ile en güvenilir hijyen değerlerini yakalamak.

Güneş Enerjisinin çatı ömrünü en uzun süreye çıkartarak ürünün maksimum kullanımını sağlamak.

Güneş Enerjisi üretim aşamalarında hiçbir gerekçeyle kaliteden ödün vermemek.

Güneş Enerjisi satış ve sonrası hizmetlerinde müşteri memnuyeti yaratmak.

Güneş Enerjisinde görüntü kirliliğine son vermek.

Güneş Enerjisinde üretim, satış, montaj, servis, satış sonrası hizmet aşamalarında "kalite insana saygıdır" prensibiyle çalışmak.

Son Haberler

Rus Fosil Yakıt Devi Güneşe Yatırım Yapacak

Geçtiğimiz Mayıs ayında yaptığı açıklama ile şaşırtan Saudi Aramco'nun ardından bir şaşırtıcı haber de Rus petrol ve doğalgaz ihracatında dev isimlerden biri olan Viktor Vekselberg'den geldi.

Devamını oku...

California Eyaleti Rekor Kırdı

GTM Research ve SEIA'nın yaptığı araştırmaya göre ABD'nin California Eyaleti tek başına gerçekleştirdiği güneş yatırımları ile İngiltere, Belçika, İspanya, Hollanda ve Avustralya'yı geride bıraktı.

Devamını oku...

Artık Sır Değil

Çatı için Solar Panel 

 Evinize kuracağımız bir güneş enerjisi sistemi ile dilediğiniz miktarda elektrik enerjisi sağlayabilirsiniz. 

Daha Fazlası...

 

Bize Ulaşın

Home
De-sign Solar
Kopuz Cad. No:53/A
48420 ORTAKENT/BODRUM
Phone
+90 (252) 358 65 05 / 56 02
Email
Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
Facebook Twitter Linked GPlus